طراحی سایت اصفهان| طراحی سایت در اصفهان| طراحی سایت

طراحی سایت در اصفهان

در زندگی امروزه افراد استفاده از وب سایت به عنوان یک منبع اطلاعاتی مهم و یک امر روزمره و ضروری محسوب می شود. گسترش روز افزون استفاده از وب سایت ها به عنوان جایی برای دیده شدن، ایده داشتن یک وب سایت را برای هر فرد و یا صاحب کاری را فراهم می کند. شرکت ها و افراد مختلفی در زمینه طراحی سایت در اصفهان ؛ شهر هنر و فرهنگ؛ در گستره وسیعی از فناوری و تکنولوژی فعالیت می کنند و این امر باعث شده که یک انتخاب مناسب برای طراحی سایت اصفهان کاری بس مشکل به نظر بیایید.

در رابطه با تولید سایت نکات مختلف و مهمی هست که باید بیان شود از قبیل اینکه سایت، باید چگونه سایتی باشد؟ یک سایت شرکتی، پورتال ، خبری ، شخصی و… . هدف از طراحی سایت چیست؟ مخاطبین سایت چه افرادی هستند؟ همه این موارد بر روی قالب و پوسته ای که برای سایت در نظر گرفته می شود تاثیر مستقیم دارد.

بازار طراحی سایت در اصفهان

واقعیت افزوده در دنیای امروز هر غیر ممکنی را ممکن می سازد و کاربردهای این تکنولوژی روز به روز در حال بیشتر شدن می باشد.

به طوری که واقعیت افزوده اصفهان یکی از ابزارهای تبلیغات محسوب می شود.

کی فکرش رو می کرد که دنیای واقعی و دنیای مجازی انقدر به هم نزدیک بشن؟!!

واقعیت افزوده اصفهان| واقعیت افزوده| واقعیت افزوده در اصفهان

واقعیت افزوده چیست؟

در فناوری جدید واقعیت افزوده (Augmented Reality) با اضافه کردن یک یا چند لایه مجازی به تصویر ایجاد شده واقعی با امکان پیمایش دوربین دنیای واقعی و دنیای مجازی بیشتر از گذشته به هم نزدیک شده و صحنه های متفاوتی را پیش روی کاربران قرار داده.

در واقعیت افزوده، عناصر به طور هوشمندانه با عناصر محیط مرتبط می‌شن، مانند نمایش امتیاز مسابقات ورزشی در زمان پخش از تلویزیون.


سئو | سئو سایت اصفهان| سئو اصفهان| سئو در اصفهان| سئو سایت
موتورهای جستجو چه نوع صفحاتی را ترجیح می دهند؟ صفحه با عکس زیاد یا صفحه با متن زیاد؟

موتورهای جستجو صفحه ای که متن بیشتری داشته باشد را زودتر انتخاب می کنند.

موتورهای جستجو چگونه می فهمند یک صفحه متن دارد یا عکس؟ پارامتری به اسم نسبت کد به متن وجود دارد که آن را اندازه گیری می کند .


خوب است بخوانید: سئو اصفهان

قبل از بررسی تاثیر نسبت کد به متن بر سئو ابتدا باید ببینیم که این نسبت چیست و چطور محاسبه می شود.


طراحی اپلیکیشن اصفهان| طراحی اپلیکیشن اندروید | طراحی اپلیکیشن

اندروید ور یا (android wear) همانطور که از اسمش مشخصه به معنای اندروید پوشیدنی هست. حالا منظور از اندروید پوشیدنی یعنی لوازمی که یک انسان می پوشه یا استفاده می کنه و مجهز به سیستم عامل اندروید هست مثل ساعت ، عینک و .... .

در این مقاله به صورت نمونه اندروید ور را در رابطه با ساعت های هوشمند مطرح می کنیم.

در این ساعت های اندرویدی علاوه بر نمایش ساعت و تاریخ با تم و ظاهرهای مختلف دارای اپلیکیشن اندروید است که آن را به اندازه یک گوشی هوشمند می کند. با استفاده از ساعت های اندروید ور شما می توانید قرار ملاقات های بعدی خود، آمار تناسب اندام، مخاطبین خود و قابلیت های بسیار دیگر را تنها با نگاه به یک ساعت که به مچ دست خود بسته اید ببینید.

شاید افراد خیلی کمی وجود داشته باشند که Bing Webmaster Tools را بشناسند، چون Bing درصد کوچکی از ترافیک جستجوها را تشکیل می دهد و موتور جستجویی کم شناخته تر شده ای است. با این حال این موتور جستجو می تواند ابزارها و داده های مفیدی را که بسیاری از مردم از آن آگاهی ندارند را در اختیار شما قرار بدهد علاوه بر اینکه می تواند تاثیر مثبت بر روی سئو سایت بگذارد.

طراحی سایت اصفهان| طراحی سایت در اصفهان| طراحی سایت | سئو سایت اصفهان

ابزار وب مستر Bing:

اگر شما تا حالا یک حساب کاربری در Bing Webmaster Tools برای سایت تون نداشته اید، آن را به هیچ وجه به تاخیر نیندازید.


X